Centrum Rehabilitacji Skibińscy ul. B. Chrobrego 2, Kościerzyna 83-400

Godziny otwarcia : Pn.-Pt. 09:00-17:00
  Kontakt : 58 380 29 69 603040001


Na temat rehabilitacji oraz sposobów leczenia pourazowego napisano wiele i w tej dziedzinie poglądów oraz teorii jest tak dużo, że nie będzie błędem stwierdzenie, że każdy terapeuta ma swoje zdanie na ten temat oraz stosuje wypracowane techniki wykonywania zabiegów.

Nasze „nowoczesne podejście do rehabilitacji” rozumiemy, jako połączenie możliwości stymulacji organizmu poprzez ukierunkowanie w kanały energetyczne akupresury, co w znakomity sposób odblokuje system nerwowy, mięśniowy oraz zapewni właściwy przepływ limfy i krwi wraz
z jednoczesnym dotlenieniem całego organizmu.Opisane działanie stymulujące będzie podstawą do dalszego oddziaływania na ciało pacjenta (w zależności od schorzenia) zabiegami: jonoforezy, pola magnetycznego, krioterapii, lasera, balneologii, masażu, ćwiczeń kinezyterapeutycznych i innych terapii (terapie manualne), które oferować będziemy w naszym obiekcie „Centrum Rehabilitacji Skibińscy” w Kościerzynie, przy ul. Plebanka 1P.

W naszym Centrum Rehabilitacji, będzie można skorzystać z możliwości Krzysztofa Skibińskiego, siły stymulacji bioenergii, na poziomie 430-460 mV przy oporności organizmu na poziomie 1600 Ω. Żaden inny ośrodek rehabilitacji w Polsce i Europie nie posiada terapeuty o takich parametrach technicznych.W naszym ośrodku rehabilitacji będziemy respektować wszelkie skierowania lekarzy, sugestie i zalecenia medyczne co do zabiegów. Przy czym chcę dodać, iż nie współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia

Stosując fizjoterapię jesteśmy w stanie dodatkowo wzmocnić i utrwalić efekt terapeutyczny. Działania, jakie będziemy dokonywać w naszym Centrum wynikają z bogatego, bo ponad dwudziestoletniego doświadczenia. Krzysztof Skibiński prowadził Gabinet Masażu i Akupresury w Gdyni, a od roku 2007 do chwili obecnej przyjmuje klientów w Gołubiu Kaszubskim. Osiąga niezwykłe efekty swojej pracy w chorobach np. układu krążenia, zaburzeniach nerwowych i hormonalnych, czy chorobach nowotworowych.